"Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki."

O nas

 

Prowadzimy obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie:
  • prowadzenia ksiąg podatkowych
  • ewidencji VAT
  • ewidencji ZUS
  • rozliczeń z Urzędem Skarbowym
  • występujemy w imieniu podatników w sporach z organami podatkowymi
  • prowadzimy postępowania przed Wojewódzkim i Naczelnym Sądem Administracyjnym

 

Obsługę naszych Klientów wykonujemy w oparciu o podpisane umowy. Umożliwiamy odbiór dokumentów w siedzibie Klienta - dbamy o czas i wygodę naszych Zleceniodawców wykorzystujemy w naszej pracy wszelkie środki komunikacji i łączności.

 

 

Przed podpisaniem umowy dokonujemy sprawdzenia naszych klientów i ewentualnych powiązań z innymi obsługiwanymi przez na podmiotami w celu uniknięcia jakichkolwiek konfliktów interesów.

 


 
Tajemnica zawodowa

 

 

Nasze usługi i posiadane przez nas informacje chronione są tajemnicą zawodową zgodnie z przepisami ustawy o doradztwie podatkowym.

 


 
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Biuro posiada zawsze aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w ramach corocznie odnawianej polisy - nigdy w naszej historii nie było potrzeby jej wykorzystania.

 


 
Obowiązek informacyjny GIIF

Zgodnie z przepisami z dnia 16 listopada 2000 r. o przeciwdziałaniu wprowadzania do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł oraz o przeciwdziałaniu terroryzmowi ( Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1505 ze zm.) – jesteśmy zobowiązani do kontroli i weryfikacji transakcji naszych Klientów czy nie są niezgodne z w/w przepisami oraz do rejestracji transakcji podejrzanych bez względu na jej wartość
i charakter.

CEIDG REGON WPIS NA LISTĘ DORADCÓW PODATKOWYCH UBEZPIECZENIE OC

Kancelaria Podatkowa Krzysztof Szota

ul. Smoluchowskiego 1/3/15
80-214 Gdańsk
Email:
krzysztof@szota.eu
Telefon:
601 629 670 ; 58 520 40 82
Projekt i wykonanie BerMar multimedia